Krokodýlí Zoo Praha

 

Dárek na prázdniny

 

<< Zpět

Pro rodiny jsme připravili praktický dárek. V předprázdninových týdnech od nás obdrží rodiny při zakoupení vstupenek pro dva dospělé a jedno či více dětí kvalitní visací zámek na zavazadlo s číselným kódem od švédské společnosti ASSA ABLOY.

Víte, že personál letiště může nyní podle zákona při kontrole vylomit zámek na vašem kufru nebo kufr násilně otevřít? Předejděte poškození svého majetku díky zámkům YALE, které otevřou univerzální klíče TSA na letištích.

Cestujete často letadlem, máte drahý kufr nebo se chystáte na rodinnou dovolenou? Nespoléhejte na to, že vás kontrolovat nebudou. Bezpečnostní prohlídky zavazadel probíhají až po odbavení a nemůžete je nijak ovlivnit. Většina zavazadel projde jen zběžnou kontrolou, probíhají však i náhodné zevrubné prohlídky obsahu. A pasažéři nemají nárok na odškodnění v případě poškození jejich zavazadla.

Při zabezpečení klasickým visacím zámkem nebo zámkem, který je součástí kufru, může personál letiště otevřít kufr násilím. Dochází tak k nevratnému poškození zavazadla, které je navíc po zbytek cesty neuzamčené. A o to určitě nikdo nestojí. Jedinou možností, jak ochránit svůj kufr i jeho obsah před poničením, které nelze žádným způsobem reklamovat, je pořídit si visací zámek, který personál letiště dokáže otevřít a zase zamknout. Výrobce bezpečnostních systémů YALE, který spadá pod společnost Assa Abloy, nabízí řadu cestovních kódových zámků, které otevře klíč TSA – univerzální master klíč na letištích.

Rozhodně se to vyplatí i v případě, že letadlem poletíte jen jedinkrát. Pořizovací cena zámku je totiž ve srovnání s cenou nového kufru zanedbatelná. Neriskujte, že budete mít zkaženou dovolenou a že přijdete o své soukromé věci.

Vyberte si jeden ze zámků YALE.

Yale - Zachraňte svůj kufr